Świadkowie JehowyNosiłam się z zamiarem napisania postu na ten temat od dłuższego czasu. Ktoś kto to będzie czytał może uzna, że nie powinnam w końcu miał być blog o szydełku a tu takie tematy.
Będziecie chcieli to możecie przeczytać jeśli nie to nikogo nie zmuszam.
Mam dwóch wspaniałych braci na których zawsze mogę liczyć.
Irek mieszka w Rosji i ma żonę Lenę. Oboje są Świadkami Jehowy. Mimo , iż jestem katoliczką i chodzę do kościoła to jest to religia bliska memu sercu. Znam ludzi którzy są Świadkami i wiem, że są wspaniali. Niestety niektórzy ludzie nazywają ich bardzo obraźliwie. Myślę, że z tego powodu, że ich nie znają.
Zawsze starałam się być obiektywna i wiem, że ich religia też ma swoje wady tak jak i nasza. Częścią wiary Świadków Jehowy jest głoszenie po domach. Nie zmuszają nikogo do słuchania tylko starają się przekazać swoją wiedzę.
Niestety w Rosji świadkowie Jehowy są prześladowani jakby byli najgorszymi przestępcami. Wszędzie w mediach słyszy się o tym , że Rosja jest krajem demokratycznym. Więc dlaczego dzieją się takie rzeczy?

Świadkowie Jehowy w Rosji - Aktualności

Jak zaczęłam czytać tego bloga po prostu chciało mi się płakać. Jestem przerażona, boję się o brata i jego żonę. O całą rodzinę jaką mają w Rosji. Bo dla mnie Świadkowie to jak rodzina.

Komentarze

  1. O, gdybym mógł spotkać więcej katolików, którzy byliby skłonni wyznać, że dla nich "Świadkowie to jak rodzina"...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że zostawiłeś komentarz :*