Kulinarnie i nie tylko...

     Pewnie nie wiecie, że w pracy zawodowej jestem kucharką. Jest to nie tylko moja praca , ale i pasja. Lubię doprawiać, smakować, dogadzać moim mężczyznom jak i klientom restauracji. Lubię swoją pracę,  choć z zawodu jestem handlowcem.
   Czasami lubię zajrzeć na blogi, fora kulinarne. Szukam inspiracji, nowych smaków, ciekawego podania potrawy. Przeglądając listę blogów,  które biorą udział w konkursie na blog roku napotkałam Blog Nikoli. Ciekawie gotuje, smacznie wszystko wygląda, na pewno skorzystam z jej przepisów.
   Najbardziej jednak zaciekawiła mnie notka o zwycięstwie kiełbasy ;) klik!   klik!,
 Zostawiła w tyle nawet kawior! Oryginalna, amerykańska  lista stu najlepszych rzeczy związanych z jedzeniem-klik!. Na 34 miejscu PIEROGI!!! Za kiełbasą nie przepadam chyba, że dobrej jakości z grilla,  miską sałaty i ciemnym chlebem to taaak... Natomiast pierogi lubię bardzo, najbardziej ruskie takie domowe z dużą ilością cebulki mmm...Niestety moje chłopaki nie lubią ruskich co najwyżej z mięsem albo z kapustą i grzybami. Może macie jakiś dobry przepis na farsz do pierogów? Taki inny, oryginalny, ale który Wam bardzo smakuje. Chętnie spróbuję innych smaków.
   Teraz z innej beczki. Pamiętacie moje postanowienia noworoczne. Jedno z nich to jeszcze trochę schudnąć. Teraz mam takiego pomocnika:


   Dostałam od męża na imieniny. Nie chwaliłam się wcześniej, bo myślałam, że nie dam rady jeździć systematycznie. Często mam "słomiany zapał" i brak mi motywacji. W tym wypadku nie chwaląc się nawet sprawia mi przyjemność jazda przez 20, 30 minut. Byle tak dalej i nawet mój mąż jeździ ;) 
   W temacie robótek to męczę dalej zamówienie. Nie wiem czy dam radę, czy czasem nie rzuciłam się z motyką na słońce. No,  ale cóż obiecane zamówienie jest dla mojej najbliższej przyjaciółki , więc nie pasuje zrezygnować.
Pozdrawiam zaglądających :*

Komentarze

  1. Witaj!
    Zapraszam po odbiór wyróżnienia!
    Rowerek super, ja też czasem korzystam, .. ale tak się nie chce. A papusiać lubię.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że zostawiłeś komentarz :*