niedziela, 2 lutego 2014

Fanty na kiermasz dla Oliwii


Z początkiem miesiąca kwietnia odbędzie się kiermasz na rzecz Oliwii. 

  Oliwka jest radosną 4 - letnia dziewczynką, której dzieciństwo przebiega w cieniu rzadkiej i śmiertelnej choroby Battena. Intensywna i długotrwała rehabilitacja ruchowa może utrzymać Jej sprawność na dłużej. Jak się pewnie domyślacie potrzeby finansowe są ogromne. Na spotkaniach robótkowych w Wolbromiu wpadłyśmy na pomysł zorganizowania kiermaszu z rękodziełem. Chciałybyśmy zorganizować taki kiermasz w Bibliotece Publicznej w Wolbromiu i w internecie.
I tu potrzebujemy Waszej pomocy. Jeśli masz ochotę wspomóc naszą akcję to proszę przyślij na adres (podaję w mailu) prac rękodzielniczych. Kiermasz będzie odbywał się w okolicy świąt wielkanocnych, więc dobrze by było aby te wyroby były związane z taką tematyką, ale nie jest to warunek konieczny. Liczy się każda, nawet najmniejsza rzecz podarowana z głębi serca.
  Będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację Oliwii. W chwili obecnej potrzeby są bardzo duże. Oliwia wraz z rodzicami pod koniec lutego wyjeżdża do Hamburga na badania. Tam lekarze zadecydują w jaki sposób będzie przeprowadzona dalsza rehabilitacja. 
Potrzeba również dla Oliwii specjalnego programu logopedycznego i komputera z dotykowym ekranem. 

Jak widać potrzeby są ogromne, ale wierzę w to że również Wasze serca są ogromne i wierzę, że pomożecie i dołączycie do kiermaszu ofiarując swoje piękne prace.

 Uwaga!!!
Fanty proszę wysyłać do 20 marca!!!!
Dziękuję  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że zostawiłeś komentarz :*